2021 m. lapkričio 16 d., antradienis

žaidimai | Kingdom Two Crowns : Norse Lands

Žaidimas Kingdom Two Crowns išleido naują DLC pavadinimu Norse Lands, kuriame pasikeitė ne tik senas, geras ir mylimas dizainas, kaip buvo kituose DLC leidimuose, bet ir kai kurios sistemos. Še pirmų įspūdžių greituką:

Žaidžiu coop su drauge. Užtenka, kad žaidimo DLC turėtų vienas asmuo, kitas žaidėjas - galės prisijungti. Prasibrovėme per dvi salas, tačiau dar nenumušinėjome jokių portalų. Išgyvenom beveik metus, nuo pavasario iki, kai baigėm, buvo maždaug žiemos vidurys.

Statytojai tebebėga vidury nakties, jeigu liko kažkoks užsakytas darbas. Bet dabar jie gali vieną kitą grydlingą pasiimti su savimi į Valhalą. Maniškis eidamas atgal atmušė tris bandžiusius mums užšokti ant nugaros, ir sėkmingai grįžo namo. Tuo tarpu lankininkai, kaip ir žadėta, nebėga. Be to, gali palikti savo postus bokštuose ir pirmenybę teikę išorinių užpildymui. Kuo puikiausiai toliau medžioja absoliučiai viską, tai susirinkit monetas aplink bokštus, stovinčius už sienų ribų.

Yra kačių. Taip. Kačių. Nuostabių, žavingų, mielų, didžiulių miškinių kačių. Jos atsiranda šalia laivo ir, kai atrakinsite kačių karietą (taip), galėsite tas kates nuvesti į fermą (pirmą, kurią pasieksite, tai pvz antroje saloje turim vieną fermą su trim katėm joje), kur jos apsigyvens ir gaudys peles (1 moneta jums). Fermos darbo tai niekaip neįtakoja.

Išgyvenom du Kraujo Mėnulius, tačiau man neteko patirti nei vieno, nes draugė gavo įvykio puses. Gavau tik išgirsti apie "milžinišką krabą". Bet, gera naujovė ta, kad kraujo mėnulio metu pradeda groti labai aiški ir unikali kovos muzika. Ankščiau, jeigu žaidimą jungdavau ne aš - nežinodavau, kada vyks kraujo mėnuliai, jei neturėdavau šuns, arba kol nepamatydavau dangumi riedančio raudono mėnulio.

Jeigu sunaikinate kaimą - galite ten nupirkti pastatėlį. Bet, dabar nomadai kainuos po 7 monetas. Geriau nei nieko, jeigu tikrai negalite apsieiti ir apsižergti kaimo savo gyvenvietės plėtime.

Yra berserkeriai. Ir jie tikri PAMIŠĖLIAI. Tikrai ekstremalūs vyrukai. Žodžiu, kai plėsitės, yra šansas jog atsiras tokia į susivijusią šaknį panaši struktūra, kurios mazge Regėtojas (Seer) maišo katilą. Iš jų galite nusipirkti gėrimą, kurį išgėręs statytojas virs du kirvius švaistančiu baisūnu, apsivilkusiu kailiais. Naktį jie puola į grydlingų ordas ir juos taip vanoja, kad tikrai atsilaikys ne vieną naktį, o ir sienos jums padėkos už kiekvieną šiems žavingiems tipams išleistą centą.

Žiemą vis dar atsiranda krūmai, tik atrodo šiek tiek kitaip. Atsiranda ir tas didžiulis laukinis šernas.

Statytojai medžius kerta kirvio ašmenimis, o vinis kala kita kirvio puse. Žavi detalė. Smagu ir, kad ne atvirkščiai.

Rytiniame danguje kartais matosi Aurora Borealis.

Kol kas tikrai labai, labai fainas DLC.

Komentarų nėra:

Dracember | Filmas | Dark Prince: The True Story of Dracula

Dark Prince: The True Story of Dracula yra vienas tų retesnių istorinių filmų apie Vladą Drakulą. Žmogų, kurio įkvėptos legendos pranoko ti...