2020 m. kovo 11 d., trečiadienis

žaidimai | Niffelheim, tas geras blogas žaidimas

Kokias dvi dienas žaidėm Niffelheim, žaidimą, kuriame tu - miręs karys, esi įstrigęs limbo tipo pasaulyje. Tavo tikslas - įrodyti, kad esi vertas Asgardo ir atidaryti į jį portalą. Žodžiu, tu to vertas, tai spirk velniop duris.

Žaidimas tarsi Terraria susitinka Kingdom Two Crowns susitinka Don't Starve. Ir pradžioj, t.y. pirmą dieną, jis buvo tiesiog nuostabus.Gerini savo tvirtovę, kovoji prieš vis didėjančias ordas skeletų ir kitokių priešų, tiek paviršiuje, tiek kasyklose, tiek ir požemiuose. Darai minimalius apsikeitimo daiktais kvestus su pora NPC, iš kurių bent vieno arba niekad nematai, arba man nepavyko pamatyti.

Yra keturi žemėlapiai + miestukas su kažkokia sekta kunigų, kurie nori prikelti drakoną, bei pirkliu, pas kurį gauni pirkti gerų daiktų. Požemiuose įveikęs didelį bosą gauni skrynią su... Na, ne visada tokiais gerais daiktais. Ant žemės pilna daržovių, gėlių, uogų, šakalių, šiaudų. Kerti medžius dėl sakų, medienos ir nuolatinio poreikio turėti lentų. Kasinėji metalus, druskas, brangiuosius ir pusbrangius akmenis, bei kitokį gerą. Šachtos gali užgriūti ir užsipildyti, o tada teks skubėti pabėgti. Žodžiu, įdomu ir smagu.Iki supranti, kad su 5 kirstukais prisikasi maždaug tiek metalo, kad vėl pasidarytum 5 + kokius du atsarginius kardus, nes taisymo rinkinukui beje irgi reikia padaryti kardą, tai kitą syk labiau apsimoka tiesiog turėt su savim kelis. Iki supranti, kad nukirtęs visus medžius per visus 4 žemėlapius, bei nužudęs tuos 2 vilkus pakeliui, tu ne tik 1 iš jų negavai link trofėjų skaičiavimo, bet jų kailiai tiesiog nieko nereiškia, nes jų reikia gal 6 vienai aprangai, kuri tuoj pat lūš, padaryti. Iki supranti, kad norėdamas mitinio lygio kardo, turėsi padaryti legendinį, o jam turėsi padaryti epinį, o tam turėsi padaryti gerą... Ką jau bekalbėti apie alcheminius skysčius, kurių reikės pasidaryti kitame tvirtovės gale, į kurį teks tolokai bėgti. O kad pasidarytum ten kokį nors aliejų, turėsi pasidaryti midaus, išspausti grūdus, sumalti magiškas dulkes, tada pasidaryti mažą aliejų, prie jo pridėti alaus, šviesos dulkių ir va tada jau turėsi aliejaus kardui.

Nusprendėm, kad reikia pasigooglint, gal darom kažką ne taip, nes negi turėdami legendinį kardą, bijosim naudot ir darysimės tuos primityvius, kad pasidaryti taisymo rinkinį, kad tik šis nesulūžtų ir ką jūs manot? Žaidimas toks pats apleistas žaidėjų, koks jis apleistas ir jo kūrėjų.

Iš žaidimo versijos drįstu teigti, kad žaidimas buvo numestas vos pasiekus kiek tolesni už Betą lygį. Pridėtas DLC kažko labai pataisyt nesugebėjo. Šen bei ten vis dar yra bugs, kartais matai kodą, kitą syk NPC duoda 6 kvestus iš eilės, arba ima iš naujo pasakoti tutorial.

Vieningai nutarėm išjungti ir ištrinti. O galėjo būti labai geras žaidimas.

Komentarų nėra:

Persikėliau į Wordpress

Blogspot'as yra blogas spottas, tai persikėliau į wordpress: Vakarop