2024 m. vasario 9 d., penktadienis

EG | Dynamite: P*rnstar Cocktail

Nors ir suprantu kodėl degalinėse nėra jokių (dažniausiai) krepšelių prekėms, kartais vis tiek norėčiau, kad kokie nors būtų, bent jau toj, kurią vis aplankau. Mano limitas yra apie keturias skardines, o po to jau darosi slidoka. Ar tai iš rankų sprūsta, ar su visom kelnėm bando pabėgt. Jūs, žinoma, nusistebėsite, kam gi man tiek skardinių degalinėje? Na... Jie dažniausiai viską gauna pirmi.

Nebepamenu ko aš ten buvau, kada, ko reikėjo, ar kaip pamačiau būtent šią skardinę, pačioje apačioje. Bet matyt sukirbėjo pošlybių jutiklis, nes tuoj pat akis užkliuvo. Ir čia man prisireikė daugiau rankų.

Tai va. Dynamite P*rnstar Cocktail. Skonis turi viską, ką aš tame kokteilyje mėgau ir nieko, ko nemėgau. Truputį rūgštu nuo pasifloros, šiek tiek kanda nuo lyg ir imbiero (žinau, ša), viską suriša vanilė. Dar gi, šitas kokteilis yra vienintelis priimtinas pasifloros panaudojimas, apart to vaisiaus išdėjimo į šiukšles, arba davimo tiesiog supūt ten kur ir išdygo iš pragaro. Tobulai gazuotas ir bene net nepridažytas, kaip pigi... pigus gėrimas. Labai geras.

Verdiktas: jau mačiau jo ir parduotuvėse, pavadinimu Passion Star.

Komentarų nėra:

Persikėliau į Wordpress

Blogspot'as yra blogas spottas, tai persikėliau į wordpress: Vakarop