2023 m. liepos 2 d., sekmadienis

EG | Cult: Blueberry Cake


Cult Energy Drink mane vis maloniai stebina savo kitokiais skoniais. Mylimiausias išlieka kramtomos gumos, nes jau seniai apie tokį svajojau ir sukau galvą, kodėl didieji vardai jo neturi. Draugams iš svetur smagu pastatyt tą su kanapių ekstraktu. Tada nupirkt ledų su kanapių ekstraktu. Tada, užkandžiams, gal dar traškučių, su kanapėmis... Nežinau, kaip ir kodėl mes tiek visko visur turim su kanapėm, bet, neabejokit, prisistatom ne prasčiau už Amsterdamą, net ir be pačio dūmo.

Anyway, esu driežas (o gal gyvatė), tai man šiti karščiai - labai tinka ir patinka, visas toks pagyvėjęs ir judrus, sukau ratus apie miestuką, jau ir atsigert norisi, gal ir žingsnį spartesnį išmest gerai būtų. Prasuku pro Norfą, nes ji čia pas mus pagarsėjus, kaip keistenybių ir kitokenybių šopas, o ten, va.

Cult Energy Drink: Blueberry Cake. Mėlynių pyrago (pyragaičio? torto?) skonio Cult energetinis gėrimas. Labai gražioj violetinėj skarboj, su piešiniais kurie man kažkuo labai primena Gravity Falls, jei Gravity Falls būtų buvę arčiau džiunglių, o ne miškuose. Skonis - neblogas. Tikrai negaliu sakyti, kad geras, nes tiesiog neišlieka jokio įsimintino faktoriaus. Bet tikrai neblogas, paragaut verta.

Verdiktas: Neutrali Tvarka.

Komentarų nėra:

Persikėliau į Wordpress

Blogspot'as yra blogas spottas, tai persikėliau į wordpress: Vakarop