2020 m. kovo 2 d., pirmadienis

žaidimai | Elder Scrolls Online: Dark Heart of Skyrim

Vėluoju jums papasakoti, apie šį naują gėrį, bet geriau vėliau, nei niekada. 2020 Elder Scrolls Online žaidime bus Skyrim'o metai. Kas turbūt pritrauks žaidėjus, kurie jaučia nostalgiją Skyrim ir dėl to nemėgo ESO, arba tuos, kurie mylėjo Skyrim, bet apie ESO nieko nežinojo.


Tai - tamsi ir šalta istorija apie baisias paslaptis, bei mirtinas išdavystes. Tamriel bando pavergti galingas vampyrų valdovas ir tik tu gali tam užkirsti kelią...
Kaip ir buvo su Elseweyr bei, berods, Summerset skyriais, Dark Heart of Skyrim, Tamsioji Skyrim'o Širdis, bus visų metų įvykis, su dviem DLC požemiais (dungeons), pilnu nauju Vakarinio Skyrim'o žemėlapiu, bei papildomu turiniu, pateikiamu kas metų ketvirtį. Istorija prasidėjo su DLC požemiu Harrowstorm ir dabar tęsis Greymoor, po ko berods jau ir seks Skyrim žemėlapis.


Papildomai šiame Skyriuje bus:
  • Atnaujinta, pagerinta, ir iš numirusių, bei nenaudingų prikelta vampyrų klasė.
  • Dar vienas išbandymas (trial) pavadinimu Kyne's Aegis, kur turėsite apginti kaimą nuo jį puolančių jūros milžinų.
  • Nauji Pasaulio Masto Įvykiai, kurie, kaip dabar pagalvoju, nėra pasaulio, juk veikia tik tą žemėlapį... Žodžiu, Summerset buvo tie geizeriai, Elseweyr buvo drakonai, o čia bus Harrowstorm, antgamtinės audros, kurios išsiurbia energiją iš tų, kuriuos įtraukia, paversdamos juos išalkusiais monstrais ir/arba nemąstančiais zombiais.
Na ir, kad jau paminėjau, jog bus atnaujinti vampyrai, jaučiu pareigą visus informuoti, jog tikrai nėra verta (nebent tikrai norite atsilyginti) mokėti už vampyro įkandimą. Žaidėjas Vampyras, kaip ir Vilkolakis, įkasti gali tik kartą per savaitę. Žaidėjai dažniausia atiduoda tuos įkandimus už ačiū. Yra galimybę užsikrėsti ir nuo kitų, mob tipo vampyrų, tik reikia žinoti, kur yra jų atsiradimo vieta (spawn point; vadinti tai "neršto vieta" man liežuvis nesisuka). 

Zonos chat'e prašyti įkandimo geriausia žemėlapiuose, kur yra jų pavertimo vieta (galioja ir Vilkolakiams, jų pavertimo vieta visada yra tame pačiame žemėlapyje, kaip ir Vampyrų):
  • Altmeri Dominion (Geltona): Reaper's March
  • Daggerfall Covenant (Mėlyna): Bangkorai
  • Ebonheart Pact (Raudona): The Rift
Ir, taip, jei nepatiks, galite pas kokį kunigą išsigydyti, už tikrai nedidelį mokestį. Tai galioja ir vilkolakiams, bei tiems, kas nori tapti kita klase jau išbandę vieną.

Jei nežinote, kaip ką žemėlapiuose rasti, rekomenduoju nemokamą programėlę Minion, kur galite rasti daug patogių žemėlapių add-on'ų. Jie - nemokami, legalūs ir netgi rekomenduotini. Bethesda visada vertino fanų darbą ir skatino žmones tobulinti jų žaidimus sau.

Komentarų nėra:

Dracember | Filmas | Dark Prince: The True Story of Dracula

Dark Prince: The True Story of Dracula yra vienas tų retesnių istorinių filmų apie Vladą Drakulą. Žmogų, kurio įkvėptos legendos pranoko ti...