2023 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis

EG | Adrenalin


Dienos šiek tiek pravėso, o viena tokia ir visai gražiai apniukus pasitaikė, galvoju išeisiu, pagaliau, kaip žmogus, bent prisimint, kaip ten tas grynas oras atrodo. Bet, kur tau, debesys išsisklaidė ir vėl gruzdintuvė. Sumetęs, kad jei suirzęs namo pareisiu tuščiom, reiks pačiam sau įspirt, tad nupėdinau bent iki parduotuvės, pasieškot kokių užkandžių nuotaikai atitaisyti ir, kažkaip, vėl, atsidūriau prie energetinių gėrimų lentynos, kur pastebėjau iki tol nematytas nedideles Adrenalin skardines. Pasiėmiau visas keturias, tyrimams.

Pirmiausia pabandžiau tą violetinę, Dragonfruit skonio. Labai geras, ne per saldus gėrimas, tik su kažkokiu nenusakomu, bet beprotiškai pažystamu poskoniu. Truputį saldus, truputį rūgštus, tikrai skanus, pirksiu dar.

Toliau ėmiausi kaktuso, to mėlynoj skarboj. Labai panašus į Dragonfruit, bet lyg labiau saldus, nebe taip maloniai. Vis dar su tuo kivio-tipo prieskoniu. Neblogas, bet ne toks geras, koks galėjo būti.

Trečias pakliuvo Watermelon, tipo, arbūzas, nu nes beskonį reikia pasilikti pabaigai, kad jau nuo jo nepradėjau. Tai, arbūzo čia tikrai nerasta. Bet, kažkaip, vis tiek skanus, neneigsiu. Vėl tas poskonis iš Dragonfruit, vis dar nežinau, kas gi tai...

Ir, galiausiai, išbandžiau Classic arba Original, kuris, kaip ir galima tikėtis, absoliučiai niekuo nesiskyrė nuo visų kitų klasikinių, originalių energetinių gėrimų.

Bendrai imant, nu tikrai neblogai. Kainos, kiekio ir skonio atžvilgiu - netgi labai gerai. Tą Dragonfruit tai dar tikrai pirksiu, dėl kitų reiks pagalvoti.

Verdiktas: kas, po galais, ten per poskonis buvo... Paragaukit kas nors ir praneškit, a?

Komentarų nėra:

Persikėliau į Wordpress

Blogspot'as yra blogas spottas, tai persikėliau į wordpress: Vakarop