2015 m. vasario 11 d., trečiadienis

Kartais knygų reikia, kartais ne

  Yra kažkokios tendencijos, ar kažkas. Kartais mėnesį tyla dėl knygų, kitą syk nespėju pakuoti ir pirkti didesnių ir didesnių vokų ar dėžučių, mat žmonėms reikia ir po tris, ir po trylika. Labai malonu, kai taip greit dingsta toks kiekis, nors supakuoti ir nelengva. Gaila, kad gyvenu labai nepatogioje vietoje ir maža kas gali užsukti pasiimti, mat pašto įkainiai kažkokie ne visai tokie, kokie buvo. Kas kart, kai pasiskaičiuoju sumą - man pateikia didesnę. Tuomet ją galvoje paverčiu litais ir ką jūs man - dar didesnė. Bet, tiek jau tos, ką padarysi.
  Aplink mane ir dabar stovi stirtos. Nejuokauju, stirtos, visur aplink. Net lentynos į kurias šiaip jau nerekomenduojama dėti knygų svorio nelaikymo sumetimais - užkrautos knygomis ir iš apačios paremtos knygomis. Dar blogiau, kad toms knygoms man reikia tvarkos. Negaliu pakęsti, kai kas išlupa iš kur nors kokią knygą, o tada nepadeda atgal taip, kaip ją paėmė! Arba, kai nusiperku kokią to paties autoriaus, bet ne iš tos serijos kurią, tarkime, jau turiu. Kur gi ją dėti? prie serijos nestatysi. O jei statysi, tai iš galo ar iš priekio? Negali juk atskirti, tai to paties autoriaus darbai. Su temomis šiek tiek lengviau, tiesiog reikia nusistatyti prioritetus. Tarkim Drakula man yra svarbiau nei Vampyrai, tad knygos su Drakula keliaus prie Drakulos knygų, nepaisant to, jog knyga jį pamini tik viename skyriuje. Sunkiau su serijomis iš kurių viena knyga mini Drakulą ir tuo viskas baigta. Paprastai tiesiog atsižymiu tą knygą kataloge, išsirašau citatas ar skyrelius ir knygą palieku ramybėje. Su e-knygomis šiek tiek lengviau, mat tą pačią kopiją galima turėti keliuose kataloguose, kai tuo tarpu fizinės kopijos dublikatų juk neprisipirksi vien tam, kad namų biblioteka būtų kiek labiau tvarkinga.
  Šiandien labai sunkiai supakavau 8 Sukės knygas. Ir tik kai supakavau, supratau, kad galėjau jas išdėlioti kitaip, ko pasekoje būtų buvę lengviau supakuoti. Tada dar susivokiau, kad sudėliojau jas ne iš eilės, kas kažkodėl labai erzina. Bet juk nelupsiu, kai taip sunku buvo supakuoti... Tikiuosi, pavyks jas jai pačiai išpakuoti manęs nekeikiant.

Komentarų nėra:

Kaip Piktadarys | Araj Oblodra (Baldur's Gate 3)

ko-fi Pagaliau pasiekę Moonrise Towers , kažkur bokštų viduje rasite drow alchemikę vardu Araj Oblodra . Užtenka tik prisiminti, kur esate, ...